O Firmie

O FIRMIE

LOI-Poland Sp. z o.o. założona w 1990 r. jako spółka z udziałem kapitału zagranicznego jest firmą wchodzącą w skład międzynarodowej grupy firm piecowych LOI-Italimpianti zajmujących się budową pieców przemysłowych grzewczych i do obróbki cieplnej metali dla prawie wszystkich gałęzi przemysłu.
Obecnie jedynym udziałowcem LOI-Poland jest znana w świecie niemiecka firma piecowa  TENOVA LOI Thermprocess z Essen - www.loi.de, www.tenova.com .

 

LOI-Poland w ramach grupy LOI specjalizuje się w projektowaniu oraz dostawach elektrycznych pieców grzewczych i pieców do obróbki cieplnej - w tym także do pracy w atmosferach regulowanych oraz w próżni, znajdujących zastosowanie we wszystkich dziedzinach przemysłu.

LOImalee

 

LOI-Poland reprezentuje ponadto na rynku polskim paletę pieców pozostałych firm grupy LOI zapewniając dla nich fachowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny co umożliwia polskim Klientom nabycie wszystkich rodzajów pieców produkowanych przez firmy holdingu. Dodatkowo LOI-Poland reprezentuje niemiecką firmę:   

Firma

Oferta

LOI Thermprocess GmbH, Essen

piece cynkownicze, emalierskie, piece do topienia i obróbki cieplnej aluminium

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy są do Państwa dyspozycji.